niedziela, 30 września 2012

Zapowiedź październikowej edycji Wyzwania Rocznikowego

Witajcie!
Zgodnie z obietnicą sprzed kilku dni, spieszę zapowiedzieć pierwszą - październikową - edycję zaproponowanego przeze mnie Wyzwania Rocznikowego (WR), którego zasady można znaleźć TUTAJ.
Jak na razie, oprócz mnie, chęć udziału w zabawie zgłosiła tylko jedna osoba, ale dzięki temu mogłam już zorganizować minilosowanie ;). Być może w trakcie wyzwania niektórym z Was łatwiej będzie się przyłączyć, na co oczywiście bardzo liczę :). Rocznikom przypisałam odpowiednio cyfry:
1 - 1988
2 - 1983
i pewna przydatna stronka "zarządziła", iż
zatem wylosowany rok to...
1988
Zgodnie z zasadami WR, w czasie od 1 do 30 października każdy uczestnik poszukuje książki lub książek wydanych po raz pierwszy na świecie lub w Polsce w roku 1988. Ów rok to rok powstania książki i to się liczy, nieważne więc, po które wydanie sięgniecie Wy :). Wybraną książkę (lub książki) należy przeczytać, zopiniować/zrecenzować, a następnie linka do opinii/recenzji podać w komentarzu pod TYM postem. Podsumowanie miesiąca nastąpi 31 października, kiedy to jednocześnie wylosuję rok na kolejny miesiąc.
Chęć udziału w WR należy zgłaszać w komentarzu TUTAJ, podając swój rok urodzenia. Mile widziane "rozpowszechnianie" WR - im więcej uczestników, tym lepiej!
Życzę Wam powodzenia i przyjemnej lektury! :)

8 komentarzy:

 1. jeśli znajdę wolną chwilę, to poszukam książki z tego roku i dołączę do wyzwania :) rocznika podawać nie muszę, bo już go masz na liście [1983] ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały czas się zastanawiam nad tym wyzwaniem. Być może w miesiącu się dołączę, ale na razie nic nie mogę obiecać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zawsze coś ;). Dołączyć można przecież w każdej chwili :).

   Usuń
 3. Dopiero zauważyłam to wyzwanie.Datę podałam,więc w listopadzie chętnie skorzystam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Bardzo się cieszę, bo nie ukrywam, już zaczęłam tracić nadzieję na dalszy rozwój tego wyzwania ;). Pozdrawiam ciepło!

   Usuń
 4. http://tajusczyta.blogspot.com/2012/10/smierc-na-manhattanie-jeffery-deaver.html

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...