czwartek, 6 lutego 2014

#6 Znalezione w sieci - spotkanie autorskie z Mariuszem Zielke

15 stycznia 2014 roku na polskim rynku wydawniczym pojawiła się nowa książka Mariusza Zielke, "Easylog", thriller, którego akcja została osadzona w świecie technologii.
Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, dziś najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na oceanicznej promenadzie, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana?
Easylog to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów.

Lektura tej powieści już za mną; o moich wrażeniach możecie poczytać TUTAJ.

A już za tydzień, 13 lutego 2014 roku o godzinie 18.00, odbędzie się spotkanie z autorem takich powieści, jak "Wyrok", "Formacja trójkąta" i właśnie "Easylog", Mariuszem Zielke. Organizatorzy zapraszają do Krakowa, do Café Szafé przy ul. Felicjanek 10. Wstęp wolny! Szczegóły TUTAJ.

3 komentarze:

  1. Kurcze, szkoda, że tak daleko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety za blisko Krakowa nie mam, więc nie pojadę, a i tak najpierw lepiej byłoby przeczytać książkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Szkoda, że w moim mieście nie ma takich fajnych spotkań z autorami :(

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...