wtorek, 1 stycznia 2013

Podsumowanie grudnia

Oj, grudniu, ty grudniu, czemuż to byłeś tak dla mnie niełaskawy? Co tu dużo pisać, okres przedsesyjny,  przedświąteczny i świąteczny przerósł mnie totalnie. Tak ogólnie, muszę stwierdzić, że ostatni miesiąc ubiegłego roku nie był jakiś okropny, wręcz przeciwnie - urodzinki, święta Bożego Narodzenia, sylwester, czas radości, zabawy itp., ale pod względem czytelniczym poniosłam małą porażkę :(. Czasu na czytanie książek prawie nie miałam, opornie szło mi też z pisaniem recenzji; ostatnią pisałam jeszcze wczoraj - pomiędzy domowymi tańcami a spacerem po mieście i wizytą u rodzinki, która zakończyła się oczywiście nad ranem ;). Na domiar złego żadna z książek, które przeczytałam, nie zrobiła na mnie takiego wrażenia, ażebym mogła ocenić ją bardzo dobrze, przynajmniej na 8/10...
Poniżej w skrócie efekty minionego miesiąca:
1) Liczba przeczytanych książek - 5 (+ 6. zakończona), czyli 2224 strony:
- najlepsza książka - "Twardziel" - Sandra Brown (7/10)
- najsłabsza książka - "Impreza u Ralpha" - Lisa Jewell (5/10)
2) Liczba zrecenzowanych książek - 6.
3) Liczba książek, które zawitały w mojej biblioteczce - 7:
- otrzymane do recenzji - 4;
- sprezentowane - 3.
4) Liczba wyświetleń bloga - 3623.
I to by było na tyle ;). Przede mną jeszcze jedno podsumowanie - całego roku 2012, które zaczęłam opracowywać jeszcze wczoraj; stuprocentowo pojawi się ono na blogu jeszcze dziś albo jutro. Jutro także post z nowościami książkowymi stycznia, także mam co robić :). A z racji tego, iż dziś 1 stycznia 2013 roku, chciałabym z tego miejsca podziękować Wam, że tutaj byliście/nadal jesteście/będziecie i życzyć Wam mnóstwa przyjemności i sukcesów - tych prywatnych, czysto zawodowych i czytelniczych - w Nowym Roku! Pozdrawiam serdecznie i do następnego ;).

3 komentarze:

  1. Grudzień w czasach studiów też był dla mnie zawsze ciężki, ale zawsze odbijałam to jakoś po sesji :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czasmai tak bywa, ze czasu nie starcza na zycie, nie starcza na ksiazki. Wazne, ze wsrod przeczytanych znalazlas perelke.

    Serdecznie pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...