czwartek, 30 stycznia 2014

#5 Znalezione w sieci - wymiana książek w Zabrzu

Poniższa oferta skierowana jest do wszystkich czytających, którzy nie mają pomysłu na to, co zrobić z niepotrzebnymi książkami wydanych w latach 2000-2014, no i oczywiście tych, którzy są w stanie dojechać do Zabrza ;).

Śląscy Blogerzy Książkowi oraz Księgarnia "Victoria" zapraszają na wielką wymianę książek, która odbędzie się 1 lutego 2014 roku w godzinach 14.00-19.00 w herbaciarni "Czajnik" przy ul. Św. Barbary 18a w Zabrzu.

"Ile przynosisz tyle wynosisz" to główna zasada akcji. Książki będą wymieniane w dwóch kategoriach (ze względu na datę wydania książki): od 2000 do 2007 i od 2008 do 2014. W grę wchodzi tylko beletrystyka dla dorosłych (ewentualnie dla starszej młodzieży). Wykluczone są więc książki dla dzieci, podręczniki, poradniki, komiksy itp. Wymiana odbywać się będzie "z ręki do ręki" - jeśli zainteresuje kogoś dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieni ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania). Jeśli mimo usilnych starań nie wypatrzy niczego ciekawego, to przyniesione przez siebie książki będzie mógł wymienić na kupon rabatowy o wartości - 20% na zakupy w Księgarni "Victoria" w Zabrzu ważny przez 10 dni. Książki pozyskane w wymianie za kupon rabatowy będą dostępne na kolejnej wymianie/zostaną przekazane na rzecz akcji organizowanej przez Sztukater.

4 komentarze:

 1. Szkoda, że tak daleko mam do Zabrza... :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, tak, to nasza akcja! Dziękuję w imieniu ŚBK za wsparcie rozreklamowania akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie mieszkam w tamtych okolicach ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa akcja, ale niestety nie mieszkam nawet mniej więcej w okolicy ;(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...