poniedziałek, 20 stycznia 2014

#3 Znalezione w sieci - promocje wydawnictwa Znak

Wydawnictwo Znak przygotowało dla czytelników kilka ciekawych promocji.

Pierwsza z nich została przygotowana specjalnie dla fanów strony Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki. Aby skorzystać z oferty rabatowej, która wynosi 40 złotych, należy dokonać zakupu książek o łącznej wartości minimum 100 złotych, a przy zamówieniu, TUTAJ, należy wpisać kod rabatowy o treści niestatystyczny40 .
Uwaga - promocja tylko w dniu dzisiejszym, 20 stycznia 2014 roku!

Druga oferuje 300 książek w obniżonych cenach - nawet do 50% taniej przy zamówieniu o łącznej wartości minimum 99 złotych - oraz darmową wysyłkę. Promocja trwa do 31.01.2014 roku. Szczegóły TUTAJ.

Trzecia oferta może łączyć się z poprzednią - korzystając z kodu rabatowego, można kupić co drugą książkę za 1 grosz. Wystarczy wybrać minimum 2 tytuły i TUTAJ wpisać następujący kod rabatowy: 2g053a15c1a8 .
Uwaga - promocja tylko w dniu dzisiejszym, 20 stycznia 2014 roku!

Kolejna umożliwia zakup książek z rabatem 50 złotych przy zamówieniu o łącznej wartości minimum 100 złotych. Wystarczy TUTAJ wpisać kod rabatowy o treści kod50 . Promocja trwa do 23 stycznia 2014 roku i może łączyć się z poniższą akcją "Książka za 1 zł".
W dniu jutrzejszym, 21 stycznia 2014 roku o godzinie 18.00, odbędzie się 3. edycja "Książki za 1 zł" organizowana przez portal KodyRabatowe.pl i wydawnictwo Znak. TUTAJ zostanie opublikowany specjalny kod rabatowy, który będzie upoważniać do zakupu 1 z 200 książek, których tytuły można znaleźć TUTAJ. Kod wystarczy skopiować i wkleić na stronie wydawnictwa Znak.

6 komentarzy:

 1. Bardzo interesujące promocje. Obawiam się jednak, że mój budżet nie przewiduje kolejnych książkowych zakupów:P Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało się :D Książka za 1zł leci do mnie ;)

   Usuń
  2. Szczęściara! Super, gratuluję! Co upolowałaś? ;)
   Mnie nawet nie było dane zajrzeć na tę akcję, bo w tym czasie byłam w odwiedzinach u dziadków ;).

   Usuń
  3. Finale z serii Szeptem. Mam pierwszą część. Teraz będzie czwarta:P Dwie środkowe jakoś się załatwi i będzie cała seria na półeczce :)

   Usuń
 2. Czekam na akcję książka za 1 zł, ale nie wiem czy będę na tyle szybka, żeby się załapać :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś nie przepadam za tymi promocjami ze Znaku. Nie wydam 100 złoty, żeby dostać rabat, bo to mi się po prostu nie opłaca. Raz mogliby zrobić promocję bez żadnych haczyków, czyli -30% to -30% nawet na jedną rzecz, a nie za kwotę min. 100 zł... ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...