wtorek, 23 września 2014

#25 Znalezione w sieci - "W Poznaniu lubimy czytać"

W dniach 29 września - 5 października 2014 roku odbędzie się akcja "W Poznaniu lubimy czytać", której głównym celem jest promocja czytelnictwa. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach dla dzieci, warsztatach dla profesjonalistów i dorosłych, spotkaniach autorskich, panelach dyskusyjnych, przedstawieniach teatralnych, ciekawych konkursach, a także akcjach specjalnych, wyjątkowych, wśród których można wymienić akcje charytatywne "Wędrująca biblioteka" i "Motyle dla hospicjum", Nocną Wymianę Książek oraz Bieg z Książką.
Szczegółowy program imprezy jest dostępny TUTAJ.
Organizatorzy, na czele z Urzędem Miasta Poznania, Biblioteką Raczyńskich i serwisem Lubimy Czytać, zapraszają do stolicy Wielkopolski, do miejsc wyszczególnionych na stronie poświęconej akcji, m.in. do Centrum Kultury ZAMEK, Teatru Wielkiego, Biblioteki Raczyńskich, księgarni Bookarest w Starym Browarze i Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.
Mimo że do Poznania mam raptem dwadzieścia parę kilometrów, jakoś niespecjalnie ciągnie mnie do uczestnictwa w powyższej akcji, a Was? Któreś atrakcje przyciągnęły Waszą uwagę na tyle, by wybrać się tam i zasmakować w książkowej kulturze w nieco innej odsłonie? ;)

2 komentarze:

  1. Fajna akcja, szkoda że tak daleko ode mnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo żałuje, że Poznań tak daleko ode mnie.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...